Loading color scheme

11.10.2021 - REDAKCYJNY TRUD NAGRODZONY

Podczas zebrania Rady Duszpasterskiej parafii Tłuchowo, które odbyło się 11 października br. ks. Andrzej Zakrzewski nagrodził trzy zespoły redakcyjne, działające na terenie parafii Tłuchowo. Wyróżnienie  otrzymały:  Zespół Redakcyjny Biuletynu Parafialnego „Apostoł”,  Tłuchowskie Zeszyty Historyczno – Społeczne oraz Parafialna Strona Internetowa.

Trzy zespoły redakcyjne działające na terenie naszej parafii, podczas trudnej sytuacji związanej z zagrożeniem covid-19, nie zaprzestały swojej działalności i kontynuowały działania, aktywnie redagując i wydając publikacje oraz biuletyn. Dzięki ich działalności mieliśmy możliwość bieżącego śledzenia parafialnych wiadomości i nie zapomnieliśmy o Bogu, o Jego miłości i mocy. Trudny czas, w którym się znaleźliśmy nie zniszczył w nas wiary i nie zaprzepaścił nadziei na lepsze jutro – powiedział ks. Andrzej Zakrzewski wręczając nagrody na ręce redaktorów naczelnych: Anny Tłuchowskiej, Edyty Gąsiorowskiej i Radosława Różyckiego.

                                                                                                                             LES