Loading color scheme

30.08.2019 - BY NIE UGASIĆ WIARY

W 2014 r. ukazała się publikacja pt. Do naszych Braci Strażaków. Homilie i kazanie dedykowane osobom, które każdego dnia z narażaniem własnego zdrowia i życia służą braciom w potrzebie.  Książka ta została bardzo dobrze przyjęta nie tylko przez księży kapelanów straży pożarnych i duszpasterzy diecezji płockiej. Po pięciu latach pojawiły się głosy zachęcające nas do przygotowania kolejnego tomu. Dlatego zwróciliśmy się do naszych księży biskupów oraz kilkunastu kapłanów zakonnych i diecezjalnych z prośbą o podzielenie się swoimi przemyśleniami dotyczącymi przepowiadania Słowa Bożego wśród braci strażackiej. W ten sposób powstał zbiór kazań, homilii i konferencji pt. By nie ugasić wiary, który – taką mamy nadzieję – będzie służył pomocom duszpasterzom w głoszeniu Dobrej Nowiny.