Loading color scheme

11.01.2020 - VII TŁUCHOWSKI MEMORIAŁ SZACHOWY IM. KS. WINCENTEGO BORKOWSKIEGO

                   11 stycznia 2020 roku w sali sportowej z inicjatywy proboszcza parafii Tłuchowo ks. Andrzeja Zakrzewskiego i przy współudziale organizacyjnym Uczniowskiego Klubu Sportowego "TOP" działającego przy Szkole Podstawowej im. Bohaterów Westerplatte oraz Marka Zabosta - nauczyciela Szkoły Podstawowej w Mysłakówku odbył się VII Tłuchowski Memoriał Szachowy im. ks. Wincentego Borkowskiego.

Rozegrano 5 rund pojedynków,  zwycięstwo, remis i porażka skutkowały odpowiednio 1, 0,5 lub 0 punktami.

               Po niemal 3 godzinach zaciętej walki  wyłoniono najlepszych. Tryumfatorem VII Tłuchowskiego Memoriału Szachowego im. ks. Wincentego Borkowskiego został Marek Zabost, drugie miejsce zajął Hubert Blonkowski a najniższy stopień podium przypadł w udziale Miłoszowi Osińskiemu.  Najlepsi szachiści zostali nagrodzeni ufundowanymi przez księdza dziekana Andrzeja Zakrzewskiego pucharami oraz pamiątkowymi  medalami.

                                                                                                                                                     R.U.